- laatste items
Suikerriet Deksel Container 425ml wit Ø9,5cm
Accessoires
Koop het met
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
39002-25-20
500 Stuks
77, 73€
0,155€/Papieren
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
4961-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander je afhaal- en bezorgservice met onze innovatieve suikerrietdeksels. Deze deksels vervullen niet alleen de essentiële functie van het beschermen en bewaren van je gerechten; met een veilige sluiting en een aantrekkelijk design behouden deze deksels de versheid van je voedsel, zodat elke bestelling in optimale conditie aankomt.
Gemaakt van suikerrietvezel zijn deze deksels een duurzame en milieuvriendelijke keuze voor uw bedrijf. Bovendien zijn suikerrietdeksels sterk en kunnen ze verschillende temperaturen aan zonder krom te trekken, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala aan gerechten.
Wat zijn de voordelen van onze suikerrietdeksels?
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,5cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Deksel |
| Opening grootte | 20 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |