- Pakket
- freeshipping
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 500 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 500 |
11838-50-10
500 Stuks
80, 08€
0,160€/Suikerriet
Op voorraad.
110683-50-10
500 Stuks
76, 75€
0,154€/Suikerriet
Op voorraad.
12643-50-10
500 Stuks
102, 08€
0,204€/Suikerriet
Op voorraad.
12646-50-10
500 Stuks
102, 08€
0,204€/Suikerriet
Op voorraad.
41231-40-8
320 Stuks
85, 34€
0,267€/Suikerriet
Op voorraad.