- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 50 |
11838-50
50 Stuks
10, 01€
0,200€/Suikerriet
Op voorraad.
110683-50
50 Stuks
9, 60€
0,192€/Suikerriet
Op voorraad.
12643-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
12646-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
41231-40
40 Stuks
13, 33€
0,333€/Suikerriet
Op voorraad.