- Pakket
- freeshipping
- sale
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 250ml.
Koop het met
8452-50-8
400 Stuks
41, 44€
0,104€/Suikerriet
Op voorraad.
11158-50-16
800 Stuks
142, 05€
0,178€/Sustainable
Op voorraad.
8456-50-14
700 Stuks
144, 59€
0,207€/Composteerbare
Op voorraad.
13369-25-24
600 Stuks
-30% 102, 99€ Normale prijs 146,36 €
0,172€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Vasos de Plastico Biodegradables PLA |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
8456-50-14
700 Stuks
144, 59€
0,207€/Composteerbare
Op voorraad.
11159-50-25
1.250 Stuks
203, 88€
0,163€/Sustainable
Op voorraad.
11157-50-25
1.250 Stuks
154, 27€
0,123€/Transparante
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord