- Pakket
- laatste items
1000
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 160ml.
De prijs is voor een doos van 1.000 stuks.
Koop het met
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad
5982-25
25 Stuks
18, 67€
0,747€/Palmblad
Op voorraad
110683-50
50 Stuks
9, 60€
0,192€/Suikerriet
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 160 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 160 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,2 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord