- sale
De Kraft papieren zak zonder handvatten met venster valt op door zijn functionele en milieuvriendelijke ontwerp, ideaal voor voedsel en take-away producten.
De rechthoekige bodem zorgt voor stabiliteit en de vochtbestendige binnenzijde houdt het voedsel vers en van hoge kwaliteit.
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
4217-25
25 Stuks
-20% 8, 63€ Normale prijs 10,79 €
0,345€/Papieren
Op voorraad.
4218-25
25 Stuks
-20% 10, 12€ Normale prijs 12,64 €
0,405€/Papieren
Op voorraad.
15220-250
250 Stuks
11, 79€
0,047€/Papieren
Op voorraad.
10550-500
500 Stuks
29, 96€
0,060€/Silikegel
Op voorraad.
10585-25
25 Stuks
-20% 8, 96€ Normale prijs 11,20 €
0,359€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
SOS papieren zakken hebben een zelfopenend systeem, waardoor ze gemakkelijk te gebruiken zijn en extra comfort bieden. Ze zijn zeer veelzijdig, want we vinden ze in verschillende presentaties, geschikt voor elk van uw zakelijke behoeften, een grote verscheidenheid die u zal toelaten te genieten van al hun voordelen. Een grote verscheidenheid die u zal toelaten om te genieten van al hun voordelen, een formaat dat ook het slingeren tijdens het transport vermijdt.
Papieren zakken met venster bieden ons de mogelijkheid om het product binnenin te zien zonder ze te moeten openen. Op die manier kunnen we ook de identificatie vergemakkelijken, op een veel snellere en efficiëntere manier. Een aantrekkelijkere manier om uw producten te presenteren, omdat uw klanten ze in één oogopslag kunnen zien zonder de zak te hoeven openen. Een echt voordeel, zowel visueel als op het gebied van hygiëne, zonder twijfel.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15+7x23cm |
| Ontwerp | SOS |
| Materiaal | Papier + PE |
| Producttype | Bolsas Papel Con Cierre |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 23,00 cm |
| Breedte | 7,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 70 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 15,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 7 cm |
| Prijs voor | 50 |
9519-50
50 Stuks
-15% 13, 57€ Normale prijs 15,96 €
0,271€/15+7x23cm
Op voorraad.
9676-50
50 Stuks
-20% 13, 43€ Normale prijs 16,78 €
0,269€/SOS
Op voorraad.
9683-50
50 Stuks
-20% 11, 95€ Normale prijs 14,94 €
0,239€/SOS
Op voorraad.
9684-50
50 Stuks
-20% 12, 32€ Normale prijs 15,40 €
0,246€/SOS
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord