- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
4110-40
40 Stuks
-20% 4, 20€ Normale prijs 5,25 €
0,105€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Aanbevolen capaciteit | 355 ml |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |
Productrecensies / vraag en antwoord