- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
8318-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
20uses
8470-50
50 Stuks
7, 73€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
9023-90
90 Stuks
2, 46€
0,027€/Double
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Honing |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x22cm |
| Ontwerp | Quiet Classic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |