- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
34005-100
100 Stuks
-15% 41, 21€ Normale prijs 48,48 €
0,412€/Folie
Op voorraad.
34014-100
100 Stuks
18, 91€
0,189€/Papieren
Op voorraad.
5351-50
50 Stuks
19, 77€
0,395€/Bak
Op voorraad.
125uses
12198-80
80 Stuks
8, 71€
0,109€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12200-20
20 Stuks
-15% 1, 95€ Normale prijs 2,30 €
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12206-40
40 Stuks
11, 99€
0,300€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø12,7cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Tarrinas Isotérmicas FOAM |
| Totale Capaciteit | 950 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 12,7 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 12,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |