- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
34006-100
100 Stuks
69, 84€
0,698€/Aluminium
Op voorraad.
34015-100
100 Stuks
-20% 20, 42€ Normale prijs 25,52 €
0,204€/Papieren
Op voorraad.
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Opening grootte | 3,5 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |