- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
2 zakken van 100 stuks.
.2 zakken van 100 stuks.
Koop het met
5335-50
50 Stuks
10, 47€
0,209€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
|---|---|
| Producttype | Envases de FOAM XPP para Hamburguesas |
| Opening grootte | 5 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 19 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |