- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
521105-20-5
100 Stuks
31, 17€
0,312€/Kartonnen
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
125uses
12198-80
80 Stuks
8, 71€
0,109€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12199-80
80 Stuks
-20% 9, 24€ Normale prijs 11,56 €
0,116€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12206-40-8
320 Stuks
76, 70€
0,240€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
|---|---|
| Producttype | Envases de FOAM XPP para Hamburguesas |
| Opening grootte | 5 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 19 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |