- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4800-50
50 Stuks
8, 86€
0,177€/Papieren
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7822-3
3 Stuks
7, 53€
2,509€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 266 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 266 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Bovenste diameter | 8,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |