- Nieuw
- Pakket
50uses
1000
Sausbeker gemaakt van PP, aan te passen aan elke situatie. Van hoge kwaliteit en met een inhoud van 60 ml is deze beker perfect om overal zonder problemen sauzen en dressings te vervoeren.
Inclusief deksel voor een goede all-round ervaring.
Zie meer producten van:
Dompel jezelf onder in het praktische gemak van onze PP plastic sauspotten, zorgvuldig ontworpen om aan de uiteenlopende eisen van je bedrijf te voldoen. Benieuwd hoe deze kuipjes uw afhaal- en bezorgservice kunnen verbeteren? Naast het vereenvoudigen van het dagelijkse werk, zorgen deze kuipjes voor efficiëntie en vallen ze op door hun geavanceerde design en unieke kenmerken.
Wat is het geheim achter PP-kunststof, het belangrijkste materiaal dat wordt gebruikt voor de productie van deze bakken? Het is bestendig en praktisch als het gaat om efficiënte opslag en transport. En wist je dat de veelzijdigheid van PP-kunststof tot uiting komt in een bak die de kwaliteit van zowel warm als koud voedsel kan bewaren? Dit maakt het de ideale oplossing voor bedrijven die ernaar streven om premium afhaal- en bezorgdiensten aan te bieden.
Waarom kiezen voor onze PP plastic bakken? We vertellen je er alles over.
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60ml |
| Ontwerp | Sauce Cups |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plastic Bakjes voor Sauzen |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 60ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,3 cm |
| Bovenste diameter | 6,3 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 3,00 cm |
| Breedte | 6,30 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 6,30 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Verpakkingen |
| Temperatura mínima uso | 70ºC |
| Prijs voor | 1000 |
50uses
13920-100
100 Stuks
7, 09€
0,071€/PP
Op voorraad.
50uses
13920-100-10
1.000 Stuks
56, 76€
0,057€/PP
Op voorraad.
11892-100
100 Stuks
7, 95€
0,079€/PLA
Op voorraad.
11892-100-20
2.000 Stuks
127, 20€
0,064€/PLA
Op voorraad.
11894-100-20
2.000 Stuks
119, 21€
0,060€/Deksel
Op voorraad.
11894-100
100 Stuks
7, 45€
0,075€/Deksel
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord