Alternatieve Producten:
Plastic beker PET 364 ml Ø9,5cm (50 stuks)
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
7241-200
200 Stuks
63, 74€
0,319€/Mega
Op voorraad.
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
13109-25
25 Stuks
13, 23€
0,529€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,40 cm |
| Breedte | 7,80 cm |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Nee |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Nee |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,80 cm |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 70ºC |
| Prijs voor | 50 |
4811-50
50 Stuks
4, 26€
0,085€/Plastic
Op voorraad.
11914-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50
50 Stuks
8, 45€
0,169€/Plastic
Op voorraad.
8168-50
50 Stuks
19, 47€
0,389€/Sustainable
Op voorraad.
20uses
13726-50
50 Stuks
-20% 4, 12€ Normale prijs 5,15 €
0,082€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7661-20
20 Stuks
10, 81€
0,540€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord