- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
20uses
7041-4
4 Stuks
12, 97€
3,243€/Plastic
Op voorraad.
7092-10
10 Stuks
13, 38€
1,338€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7167-25
25 Stuks
16, 89€
0,676€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640515-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
11800-100
100 Stuks
16, 61€
0,166€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In de spannende wereld van evenementen en catering zijn miniatuur proeverij dienbladen onmisbaar! Ze zijn meer dan gewoon keukengerei, ze zijn de sleutel tot het elegant presenteren van die elegante presentaties die je gasten zullen overtuigen.
Deze miniaturen zijn gemaakt van PS plastic, een materiaal dat niet alleen stevig is, maar ook een intrinsieke elegantie uitstraalt. Dit plastic voegt niet alleen een vleugje hoge kwaliteit toe, maar speelt ook een sleutelrol bij het creëren van een visuele impact op elk gerecht.
Weet je wat de beste eigenschappen van deze dienbladen zijn?
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11,9x10cm |
| Ontwerp | Virgola |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |