- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
125uses
640546-12
12 Stuks
6, 16€
0,513€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640547-12
12 Stuks
6, 16€
0,513€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9x3,7cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Opening grootte | 4 cm |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 3,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 20 |