- laatste items
De prijs is voor een zak van 40 stuks.
.Koop het met
7040-5
5 Stuks
20, 04€
4,008€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Ontwerp | Voila |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,7 cm |
| Breedte | 7,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 40 |
Productrecensies / vraag en antwoord