125uses
Proeving plastic kom PS Vierkant transparant 90 ml (25 stuks)
Koop het met
20uses
7046-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640503-25
25 Stuks
11, 51€
0,460€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640513-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 90ml |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 90ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 7,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
640501-25
25 Stuks
11, 51€
0,460€/Transparante
Op voorraad.
125uses
9951-25
25 Stuks
8, 64€
0,346€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640502-25
25 Stuks
11, 51€
0,460€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
11709-20
20 Stuks
4, 99€
0,249€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640503-25
25 Stuks
11, 51€
0,460€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640501-25-20
500 Stuks
184, 02€
0,368€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord