- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 40 stuks.
.Koop het met
125uses
7822-3
3 Stuks
7, 53€
2,509€/Plastic
Op voorraad.
13775-50
50 Stuks
-20% 1, 41€ Normale prijs 1,77 €
0,028€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 160 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 160 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,2 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 40 |