- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
5003-500
500 Stuks
54, 89€
0,110€/TNT
Op voorraad.
6235-25
25 Stuks
-15% 2, 35€ Normale prijs 2,77 €
0,094€/Proeflepel
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
4665-50
50 Stuks
9, 03€
0,181€/Airlaid
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |