- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7046-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
125uses
640421-25
25 Stuks
-20% 4, 94€ Normale prijs 6,18 €
0,198€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,7 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord