125uses
Proeving plastic kom PS klein maat zwart 150 ml.
Koop het met
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640415-15
15 Stuks
6, 69€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9819-25
25 Stuks
-20% 6, 41€ Normale prijs 8,01 €
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640503-25
25 Stuks
11, 51€
0,460€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640515-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640520-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Ontwerp | Small |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,2 cm |
| Bodemdiameter | |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Breedte | 8,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640520-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.