- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Mini plastic schaaltje van PS van 150 ml wit. Je kunt je creaties presenteren met een elegante en originele kom.
Koop het met
20uses
7046-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640421-25
25 Stuks
-20% 4, 94€ Normale prijs 6,18 €
0,198€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7335-25
25 Stuks
14, 90€
0,596€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,3cm |
| Ontwerp | Small |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,3 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Breedte | 8,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
125uses
640520-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640521-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.