- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks. Units.
Koop het met
20uses
7046-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640435-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25-20
500 Stuks
122, 16€
0,244€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,5 cm |
| Vorm | Zeshoek |
| Hoogte | 6,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |