- Pakket
- freeshipping
- laatste items
450
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 450 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,5 cm |
| Vorm | Zeshoek |
| Hoogte | 6,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 450 |
125uses
640547-12-20
240 Stuks
98, 53€
0,411€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640519-12-12
144 Stuks
55, 10€
0,383€/Herbruikbaar
Op voorraad.