- laatste items
125uses
Proeving plastic kom PS Dessert transparant 60 ml.
Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
13879-50
50 Stuks
59, 17€
1,183€/Kraftbakje
Op voorraad.
125uses
9951-25
25 Stuks
8, 64€
0,346€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6x4,5cm |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,7 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 5,8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 15 |
Productrecensies / vraag en antwoord