- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.Koop het met
4147-10-42
420 Stuks
134, 02€
0,319€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640540-15-16
240 Stuks
60, 23€
0,251€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640541-15-16
240 Stuks
60, 23€
0,251€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640542-15-16
240 Stuks
60, 23€
0,251€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10344-25-8
200 Stuks
284, 65€
1,423€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 110ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 110 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 200 |