- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
20uses
7167-25
25 Stuks
16, 89€
0,676€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640514-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640515-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10150-50
50 Stuks
3, 33€
0,067€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8x6,6cm |
| Ontwerp | Forma |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 10 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord