- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
5994-144
144 Stuks
-20% 9, 22€ Normale prijs 11,52 €
0,064€/Cocktailprikkers
Op voorraad.
6233-100
100 Stuks
5, 40€
0,054€/Pipetten
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9,5x4,2cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 11 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,2cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord