- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Koop het met
13117-25
25 Stuks
13, 33€
0,533€/Papieren
Op voorraad.
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
6269-12
12 Stuks
5, 24€
0,437€/Bamboe
Op voorraad.
10361-100
100 Stuks
5, 30€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
11724-50
50 Stuks
9, 27€
0,185€/Suikerriet
Op voorraad.
11725-50
50 Stuks
7, 36€
0,147€/Mini
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 33 ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 33 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,2 cm |
| Breedte | 9,1 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081200 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 25 |