- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks. Units
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7038-5
5 Stuks
11, 98€
2,396€/Plastic
Op voorraad.
41060-100
100 Stuks
-25% 3, 61€ Normale prijs 4,82 €
0,036€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
9820-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10161-100
100 Stuks
4, 77€
0,048€/Natuurlijke
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13 cm |
| Ontwerp | Curve |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 3,7 cm |
| Breedte | 3,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord