- Pakket
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 10 een doos van 50 stuks.
box of 500 Units.
.box van 500 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13 cm |
| Ontwerp | Curve |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 3,7 cm |
| Breedte | 3,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 500 |
125uses
11705-30-20
600 Stuks
161, 27€
0,269€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11726-50-12
600 Stuks
-12% 66, 56€ Normale prijs 75,64 €
0,111€/Mini
Op voorraad.
125uses
640472-30-20
600 Stuks
120, 17€
0,200€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10176-100-20
2.000 Stuks
177, 19€
0,089€/Plastic
Op voorraad.
6250-50-10
500 Stuks
58, 66€
0,117€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord