- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
4288-6-72
432 Stuks
154, 06€
0,357€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
7040-5
5 Stuks
20, 04€
4,008€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13 cm |
| Ontwerp | Curve |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 3,7 cm |
| Breedte | 3,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |
125uses
11705-30
30 Stuks
10, 08€
0,336€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11726-50
50 Stuks
-20% 6, 30€ Normale prijs 7,88 €
0,126€/Mini
Op voorraad.
125uses
640472-30
30 Stuks
7, 51€
0,250€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
6250-50
50 Stuks
7, 33€
0,147€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord