- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640526-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
12198-80
80 Stuks
8, 71€
0,109€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12200-20
20 Stuks
-15% 1, 95€ Normale prijs 2,30 €
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11,6x2,9cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Breedte | 2,9cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord