- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13x13cm |
| Ontwerp | Medium |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
125uses
640516-12
12 Stuks
8, 17€
0,681€/Herbruikbaar
Op voorraad.
52000-100
100 Stuks
11, 66€
0,117€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord