Transparant PP Sauspotje met 80ml inhoud. Perfect voor gebruik in catering, take-away of catering bedrijven.
Bevat geen deksel. Je vindt het compatibele deksel bij de productaccessoires.
Accessoires
Koop het met
6029-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
11981-6
6 Stuks
9, 03€
1,504€/Squeeze
Op voorraad.
125uses
12211-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12212-20-16
320 Stuks
85, 75€
0,268€/Herbruikbare
Op voorraad.
12736-25
25 Stuks
24, 41€
0,976€/Paper
Op voorraad.
13734-50
50 Stuks
-25% 1, 37€ Normale prijs 1,83 €
0,027€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dompel jezelf onder in het praktische gemak van onze PP plastic sauspotten, zorgvuldig ontworpen om aan de uiteenlopende eisen van je bedrijf te voldoen. Benieuwd hoe deze kuipjes uw afhaal- en bezorgservice kunnen verbeteren? Naast het vereenvoudigen van het dagelijkse werk, zorgen deze kuipjes voor efficiëntie en vallen ze op door hun geavanceerde design en unieke kenmerken.
Wat is het geheim achter PP-kunststof, het belangrijkste materiaal dat wordt gebruikt voor de productie van deze bakken? Het is bestendig en praktisch als het gaat om efficiënte opslag en transport. En wist je dat de veelzijdigheid van PP-kunststof tot uiting komt in een bak die de kwaliteit van zowel warm als koud voedsel kan bewaren? Dit maakt het de ideale oplossing voor bedrijven die ernaar streven om premium afhaal- en bezorgdiensten aan te bieden.
Waarom kiezen voor onze PP plastic bakken? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Greenuso |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 5,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |