- sale
Plastic PET Deksel Transparant Ø7,0cm.
Accessoires
Koop het met
6029-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
125uses
7500-25
25 Stuks
10, 04€
0,402€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11981-6
6 Stuks
9, 03€
1,504€/Squeeze
Op voorraad.
11987-6
6 Stuks
13, 71€
2,285€/Squeeze
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verbeter de meeneem- en bezorgervaring van uw klanten met onze PET plastic deksels, speciaal ontworpen voor koude of ambient gerechten. Deze deksels zijn de perfecte oplossing voor salades, desserts en niet-verwarmde gerechten, waarbij versheid en smaak behouden blijven zonder het risico van warmtevervorming. Hun ontwerp zorgt voor een doeltreffende afdichting, voorkomt morsen en behoudt de integriteit van je gerechten tijdens het transport.
Deze deksels zijn gemaakt van PET-kunststof en zijn een veilige en praktische optie. Hoewel ze niet geschikt zijn voor hoge temperaturen, zijn ze door hun stevigheid en helderheid perfect voor verschillende koude of warme gerechten. Bovendien zorgt hun compatibiliteit met de bakjes die je vindt in productaccessoires voor een perfecte pasvorm.
Wat maakt onze PET plastic deksels tot een essentiële keuze?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 0,6 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 50 |