- Pakket
1000
Plastic platte Deksel met kruis PP Transparant Ø7,9cm.
Accessoires
Zie meer producten van:
Hebt u ooit per ongeluk uw favoriete drankje gemorst terwijl u het van de ene plek naar de andere probeerde te dragen? Om dit soort vervelende situaties te voorkomen, bieden wij u onze PET plastic deksels, zorgvuldig ontworpen om u maximaal gemak en veiligheid te bieden bij het aanbieden van uw drankjes aan klanten. Met een goede pasvorm en stevige afsluiting kunnen je klanten onderweg van hun drankjes genieten zonder dat ze zich zorgen hoeven te maken over onaangenaam morsen.
Gemaakt van polyethyleen, beter bekend als PET, zijn deze deksels een veilige keuze voor het afdekken van elk glas met koude dranken. Onze transparante, sterke en lichte PET-deksels houden drankjes veilig en voorkomen morsen, terwijl je altijd kunt zien wat er in het glas zit.
Wil je alle voordelen weten? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,9cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Diameter | 7,9 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 7,9 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Prijs voor | 1000 |
13728-100-10
1.000 Stuks
70, 18€
0,070€/PET
Op voorraad.
13729-100-10
1.000 Stuks
70, 18€
0,070€/PET
Op voorraad.