- Pakket
1000
Plastic PP koepel Deksel met gat Transparant Ø7,9cm.
Accessoires
Zie meer producten van:
Hebt u ooit per ongeluk uw favoriete drankje gemorst terwijl u het van de ene plek naar de andere probeerde te dragen? Om dit soort vervelende situaties te voorkomen, bieden wij u onze PET plastic deksels, zorgvuldig ontworpen om u maximaal gemak en veiligheid te bieden bij het aanbieden van uw drankjes aan klanten. Met een goede pasvorm en stevige afsluiting kunnen je klanten onderweg van hun drankjes genieten zonder dat ze zich zorgen hoeven te maken over onaangenaam morsen.
Gemaakt van polyethyleen, beter bekend als PET, zijn deze deksels een veilige keuze voor het afdekken van elk glas met koude dranken. Onze transparante, sterke en lichte PET-deksels houden drankjes veilig en voorkomen morsen, terwijl je altijd kunt zien wat er in het glas zit.
Wil je alle voordelen weten? We vertellen je er alles over.
Met onze koepel deksels is het nog nooit zo makkelijk geweest om je shakes en smoothies naar een hoger niveau te tillen. Wil je room, toppings of extra ingrediënten toevoegen aan je drankje? Geen probleem! De hoogte van deze deksels geeft je de perfecte ruimte om alles wat je wilt toe te voegen zonder je zorgen te maken over morsen of lastig overlopen.
Maar dat is nog niet alles. Deze deksels hebben ook een handig gat in de bovenkant. Wat betekent dat? Je kunt een rietje of een lepeltje gebruiken en op de meest comfortabele manier van je favoriete drankje genieten!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,9cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | 7,9 cm |
| Breedte | 7,9 cm |
| Intrastat | 39235090 |
| Prijs voor | 1000 |
13727-50-20
1.000 Stuks
81, 65€
0,082€/Platte
Op voorraad.
13729-100-10
1.000 Stuks
70, 18€
0,070€/PET
Op voorraad.