- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
300
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
12 bag of 25 Units por caja.
.12 zakken van 25 stuks por caja.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 300 |
125uses
8050-25-12
300 Stuks
162, 43€
0,541€/Groen
Op voorraad.
125uses
8053-25-12
300 Stuks
162, 43€
0,541€/Oranje
Op voorraad.
125uses
8048-25-12
300 Stuks
-12% 113, 78€ Normale prijs 129,30 €
0,379€/Paarse
Op voorraad.
125uses
7992-25-12
300 Stuks
156, 89€
0,523€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7989-15-20
300 Stuks
188, 84€
0,629€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7987-15-20
300 Stuks
188, 84€
0,629€/Wit
Op voorraad.
125uses
7985-25-12
300 Stuks
156, 89€
0,523€/Grijs
Op voorraad.
125uses
7985-25-12
300 Stuks
156, 89€
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7987-15-20
300 Stuks
188, 84€
0,629€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7989-15-20
300 Stuks
188, 84€
0,629€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7992-25-12
300 Stuks
156, 89€
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord