- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7985-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7996-25
25 Stuks
-20% 10, 44€ Normale prijs 13,05 €
0,418€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7987-15
15 Stuks
19, 67€
1,312€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7989-15
15 Stuks
11, 80€
0,787€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord