- Pakket
- freeshipping
1.000
Zipzakjes 23x32 cm met druksysteem, transparant en 200 micron dik.
Zie meer producten van:
U hebt ze waarschijnlijk wel eens in uw hand gehad, maar kent u de eigenschappen en voordelen van polyethyleen zakken? Deze plastic zakken staan bekend om hun lichte gewicht en grote verscheidenheid aan toepassingen en worden in ons leven op grote schaal gebruikt voor talloze doeleinden.
LDPE zakken, ook wel polyethyleen zakken met een lage dichtheid genoemd, zijn gemaakt van een veelzijdig en sterk soort plastic dat een groot aantal voordelen biedt. Bovendien kunnen ze dankzij hun flexibele structuur worden aangepast aan verschillende vormen en afmetingen, wat handig is voor het verpakken van producten van verschillende afmetingen.
Ontdek de uitstekende voordelen van LDPE plastic zakken. Neem hieronder een kijkje!
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
Zip lock zakjes hebben een revolutie teweeggebracht in de wereld van opslag en organisatie door een snelle en gemakkelijke oplossing te bieden voor het openen en sluiten. Deze zakjes zijn perfect voor het organiseren van vriezers, werkplekken of voorraadkasten. Door hun transparantie is de inhoud snel zichtbaar omdat het doorzichtige plastic zakken zijn.
Dit luchtdichte sluitmechanisme zorgt voor een veilige afsluiting die de inhoud van de zak beschermt tegen water, lucht en koude temperaturen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x32cm |
| Ontwerp | Luxury |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Mantel |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 23,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 32,00 cm |
| Micronage | 50 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 1.000 |
4466-100-10
1.000 Stuks
13, 03€
0,013€/4x6cm
Op voorraad.
4465-100-10
1.000 Stuks
15, 10€
0,015€/5,5x5,5cm
Op voorraad.
4467-100-10
1.000 Stuks
17, 38€
0,017€/6x8cm
Op voorraad.
4468-100-10
1.000 Stuks
21, 13€
0,021€/7x10cm
Op voorraad.
4470-100-10
1.000 Stuks
31, 79€
0,032€/8,5x18cm
Op voorraad.
4469-100-10
1.000 Stuks
23, 81€
0,024€/8x12cm
Op voorraad.
4471-100-10
1.000 Stuks
32, 60€
0,033€/10x15cm
Op voorraad.
4472-100-10
1.000 Stuks
28, 05€
0,028€/11x11cm
Op voorraad.
4473-100-10
1.000 Stuks
41, 31€
0,041€/12x18cm
Op voorraad.
4474-100-10
1.000 Stuks
38, 30€
0,038€/14x14cm
Op voorraad.
4475-100-10
1.000 Stuks
59, 17€
0,059€/16x22cm
Op voorraad.
4476-100-10
1.000 Stuks
73, 59€
0,074€/18x25cm
Op voorraad.
4478-100-10
1.000 Stuks
95, 77€
0,096€/20x30cm
Op voorraad.
4477-100-10
1.000 Stuks
66, 39€
0,066€/20x20cm
Op voorraad.
4479-100-10
1.000 Stuks
110, 16€
0,110€/23x32cm
Op voorraad.
4480-100-10
1.000 Stuks
125, 50€
0,126€/25x35cm
Op voorraad.
4481-100-10
1.000 Stuks
179, 09€
0,179€/30x40cm
Op voorraad.
4477-100-10
1.000 Stuks
66, 39€
0,066€/Plastic
Op voorraad.
4478-100-10
1.000 Stuks
95, 77€
0,096€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord