Accessoires
Zie meer producten van:
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x35cm |
| Ontwerp | Cristal |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Bolsas de Celofán BO-PP |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 25,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 35,00 cm |
| Micronage | 32,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 100 |
4518-100
100 Stuks
8, 89€
0,089€/Plastic
Op voorraad.
4520-100
100 Stuks
15, 79€
0,158€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord