- Pakket
125uses
Wijn en Water glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met een nikkel verchroomde voet.
Koop het met
125uses
640413-15
15 Stuks
-20% 4, 49€ Normale prijs 5,61 €
0,299€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640526-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9439-12
12 Stuks
11, 00€
0,917€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8396-8
8 Stuks
-20% 3, 87€ Normale prijs 4,84 €
0,484€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Wit Parel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7648B2-20
20 Stuks
18, 55€
0,927€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7641B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7649B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Limoengroen
Op voorraad.
125uses
7645B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Transparant Rood
Op voorraad.
125uses
7637B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7643B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Transparante
Op voorraad.
125uses
7654B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Wit Parel
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord