- Pakket
- laatste items
125uses
125uses
Wijn en Water glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met een nikkel verchroomde voet.
Prijs is voor een pak van 20 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Paarse |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord