- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7788-20
20 Stuks
14, 19€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
8501-1
1 Stuks
-20% 6, 54€ Normale prijs 8,18 €
6,544€/Papieren
Op voorraad.
12645-50
50 Stuks
8, 37€
0,167€/Suikerriet
Op voorraad.
12755-25
25 Stuks
9, 98€
0,399€/Bestek
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7896-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7894-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7905-20
20 Stuks
14, 45€
0,722€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13531-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13533-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7900-20
20 Stuks
16, 00€
0,800€/Herbruikbaar
Op voorraad.