- Pakket
- laatste items
125uses
125uses
Wijn en Water glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met een nikkel verchroomde voet.
Prijs is voor een pak van 20 stuks.
Koop het met
125uses
7584B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7591B2-20
20 Stuks
16, 93€
0,846€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7648B2-20
20 Stuks
18, 55€
0,927€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |