- Pakket
- laatste items
48
De prijs is voor een doos van 48 stuks.
.Koop het met
125uses
7507-50
50 Stuks
18, 43€
0,369€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Bodemdiameter | 5,8 cm |
| Bovenste diameter | 10 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 48 |
Productrecensies / vraag en antwoord