- Pakket
- laatste items
125uses
125uses
Champagne glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met Transparant voet.
Prijs is voor een pak van 20 stuks.
Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640421-25
25 Stuks
-20% 4, 94€ Normale prijs 6,18 €
0,198€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640526-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640535-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Champagne Vintage |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 13,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |